zamknij
mobile
/ O PKP Budownictwo / Dlaczego my?

Dlaczego my?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku, doskonałą znajomością branży kolejowej, wykwalifikowaną kadrą techniczną rozproszoną na terenie całego kraju, a także unikalnymi kompetencjami, zarówno w zakresie starszych, jak i nowoczesnych technologii teleinformatycznych. Posiadamy uprawnienia do świadczenia usług telekomnikacyjnych.

Dysponujemy certyfikatami i uprawnieniami budowlanymi w zakresie telekomunikacji przewodowej i bezprzewodowej - bez ograniczeń, uprawnienia branżowe oraz certyfikaty dostawców sprzętu i systemów. Uzyskaliśmy też koncesję MSWiA na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia w formie zabezpieczenia technicznego, a także kwalifikacje i uprawnienia do wykonywania instalacji, projektów i nadzoru instalacji okablowania strukturalnego oraz kwalifikowania ich do objęcia gwarancją niezawodności przez okres 25 lat.

Nasz zespół to kilkuset doświadczonych pracowników, gotowych do realizacji usług w całym kraju w trybie 24h/7/365. Zatrudniamy projektantów, planistów, techników, analityków, kierowników projektów, 7 brygad budowlanych, 1 brygadę światłowodową i 27 brygad serwisowych, wyposażonych w elektronarzędzia, maszyny budowlane, zaawansowane przyrządy pomiarowe i środki transportu.

To wszystko sprawia, że jesteśmy firmą pierwszego wyboru do realizacji zadań inwestycyjnych w systemie „projektuj i buduj”, zarówno w zakresie prac budowlano-montażowych dla spółek z Grupy PKP na liniach kolejowych i dworcach, a także przedsiębiorstw z sektora budownictwa kubaturowego i drogowego. Jesteśmy również idealnym wyborem dla podmiotów, które poszukują partnera posiadającego zdolność realizacji usług konserwacyjno-utrzymaniowych, w tym serwisu awaryjnego 24/7/356, na terenie całego kraju. Z pewnością nasza wieloletnia wiedza i doświadczenie w obszarze kolejowym oraz znajomość procedur, zasad i obiektów jest naszym mocnym atutem.